sobota, 19 marca 2016

Neko i jej wełniana suknia czyli jak pierwsi będą ostatnimi...

          Neko MTM przyjechała do mnie jako pierwsza. Bardzo mi się podobała. Nie miałam żadnej Azjatki, więc wybrałam ją. Na żywo mnie nie rozczarowała, wręcz przeciwnie! Byłam i jestem nią zachwycona! Cóż, kiedy zdecydowałam się na kolejne dziewczyny z tej serii, to właśnie one stały się modelkami najbliższych sesji foto.
Miałam wielki kłopot z jej stylizacją. Zasługiwała na coś wyjątkowego, ale czego, nie wiedziałam. Białe sukienki zrobione na szydełku wyglądały na niej blado, więc przechwyciła je Asha. Tereska odnalazła się w modelingu "tanecznym" z Hunterem Huntsmanem. Blondyneczka wystąpiła w "jubileuszowym" poście, poświęconym 57 rocznicy pojawienia się Barbioszek na świecie, sprzątając Neko sprzed nosa czarną, połyskującą sukienkę z szydełkowym gorsetem. W końcu jubilatce coś wyjątkowego się należało!
Neko wciąż czekała z wrodzoną jej cierpliwością...
Niedawno wpadła mi w ręce niegruba, biała włóczka. Powstał pomysł wełnianej sukienki z szalowym kołnierzem. Próba wypadła dobrze i tak Neko stała się wkrótce posiadaczką białej sukni na chłodne dni.

Sukienkę wykonałam na drutach. Starałam się ją ozdobić i padło na dwa warkocze, 
biegnące na przodzie i z tyłu. Dodatkowe, cieńsze ozdabiają rękawy.Dodatkowym elementem zdobniczym jest szal kominowy, również z warkoczem.


Pokazywana wcześniej polarowa kurteczka jest doskonałym, pasującym kolorystycznie, 
okryciem wierzchnim.


Suknia zapinana jest z tyłu na jeden guziczek.Złoty łańcuszek z regulowanym zapięciem, który panny dostały w prezencie od Ewy, pełni rolę paseczka.
Złotą torebkę uznałam również za pasującą do tej stylizacji. 


Na nogach pończoszki w jasnym kolorze...


Poniżej, białe kozaki zastąpiłam czarnymi, ale myślę, że zbytnio są kontrastowe... aby złagodzić różnicę kolorów Neko założyła barwne, wełniane, ciepłe poncho.

Neko to śliczna dziewczyna, choć sprawiła mi troszkę kłopotu podczas stylizacji. Ma niesamowicie bladą karnację i kruczoczarne włosy. Moim zdaniem, najlepiej pasowałby jej orientalny strój japoński i - szczerze mówiąc - marzyłby mi się taki dla tej pięknej panny ...

To wszystko na dziś!
3-majcie się i do kolejnego kliknięcia!