sobota, 26 września 2020

Ken długowłosy

Lubię mojego Kena i to coraz bardziej! Mowa oczywiście o Kenie BMR 1959 z dłuższymi włosami, bo "zielonego" ani rudego, jeszcze się nie dorobiłam :))) 
Dziś partnerką przystojniaka będzie na planie Barbie Look City Shine AA, przesadzona na ciałko mtm. 
Panna jest bardzo ładna, choć ciężko zrobić jej bliskie zdjęcia portretowe. Łapie każdą drobinkę kurzu! Ale z daleka dziewczyna wygląda świetnie.

Kiedy zdjęłam z niego strój Indianina (z poprzedniej sesji), postanowiłam zostawić mu rozpuszczone włosy i sama ciekawa byłam, jak będzie się prezentował na fotografiach...

Założył jeansy od Kevina, białą koszulkę uszytą przeze mnie, pasek...od damskiego zegarka i apaszkę (aby było nonszalancko) od pilotki :)))
Buty z zestawu obuwniczego dla Kenów w ogóle :-) 


Panna włożyła kolorowy kombinezon pożyczony od Barbie Fashionistas 73 FJF38, czarną, koronkową spódnicę oraz swoje buciki.


Staram się, aby Ken wypadał na zdjęciach poważnie. Brak było dotąd w moim zbiorze lalka, który byłby odpowiednim facetem dla moich dziewczyn. Tym bardziej cieszę się z jego obecności.
Ken świetnie się u nas odnalazł. Towarzystwo dziewczyn mu odpowiada a że jest na razie jedynym dorosłym facetem w mojej kolekcji (nie liczę kilku nastoletnich chłopaków) dość często łapie się na sesje 😄 

Mam nadzieję, że ilość zdjęć Was nie pokonała (szkoda mi było je wywalić) 
i mniemam, że dotrwaliście do końca bez wielkiego znudzenia 😋😁
Tu życzyć Wam chciałam super niedzieli i fajnego, dobrego nowego tygodnia 🙋