czwartek, 16 stycznia 2014

Princessa część 2

          Ten post jest kontynuacją poprzedniego, w którym pokazałam Princessę. Tak jak zamierzałam, ciałko oddałam mojej Sporty, która od dawna na nie czekała.
Tworzywo, z którego zostało wykonane, pozostawia duuużo do życzenia. To zwykły plastik, na dodatek niestarannie wykonany. Ale skoro powiedziałam A, należy powiedzieć B.
Jedynie co było w porządku to idealny przekrój szyi. Nawet zaczep pasował, choć ruchy głową na boki nie są takie mocne. Ale ogólnie nie jest źle.

Tak się prezentuje Sporty:

          Muszę przyznać, że buty nawet są w porządku, choć nie pasują na Barbie (za mały rozmiar)


          Po długich namowach Sporty zgodziła się pozować nago, ale bardzo się wstydziła...

          Trudno jej usiąść z prostymi nogami, o założeniu nogi na nogę nie może być mowy, ma mniejszą pupę niż Fashionistki i jest szczuplejsza.

Przyglądała się swoim dłoniom, smukłym i długim, prostym palcom. Pewnie się też zastanawiała, kiedy podaruję jej jakiś pierścionek (konkretny otwór w palcu)
         Taka z niej chudzinka się zrobiła na patyczkowatych nóżkach...


          Założenie dżinsów usztywniło partie ciała i trochę lepiej sie trzyma.          Świetna twarz Sporty nadrabia niedoskonałości figury i głównie na nią kieruje się wzrok. Całe szczęście!
A poza tym sama stwierdziła, rozłożywszy ręce, że co ja od niej właściwie chcę, skoro "zafundowałam" jej ciałko jakiejś nieznanej nikomu princessy a mam wielkie wymagania!

          Głupio mi się zrobiło, bo co jest Sporty winna. Pozostanie na razie w tym stanie, dopóki nie znajdę dla niej coś lepszego. Musiałam jej to obiecać...
Po raz kolejny przekonałam się, że nie warto łakomić się na tańsze rzeczy, bo często wcale nie okazują się być strzałem w "10"!

Tyle na dziś
Trzymajcie się zdrowo
olla123

2 komentarze:

  1. Hola, que pena lo del cuerpo, esperemos encuentres algo pronto.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Muszę znaleźć coś dla mojej Sporty, bo to fajna lalka. Pozdrawiam Cię, lindaivette montes de oca!

      Usuń