czwartek, 21 marca 2024

Andra na Zamkowym Wzgórzu

Zamkowe Wzgórze to niewątpliwie najładniejsze i najciekawsze miejsce w Cieszynie. Bardzo lubimy tam spacerować, bo - o dziwo - nie ma tam zbyt wielu ludzi. 

Na pewno ma na to wpływ pora, bo wybieramy przeważnie wczesne przedpołudnie. Wtedy mogę robić zdjęcia nie zwracając zbytnio na siebie uwagi, co daje mi komfort fotografowania. 

Dziś zabrałam Andrę. Wyszykowana w czerwoną sukienkę i sandałki "wyrwała się" trochę przed szereg, bo o tej porze wcale nie było jeszcze ciepło (nie to, co teraz - mamy w słońcu ponad 28 stopni!). 

Cieszyłam się, że lalki nie odczuwają chłodu, bo z pewnością panna drżałaby z zimna...

 

 

 


Dziewczyna ma  na sobie sukienkę zrobioną na szydełku. Kordonek jest w żywym, intensywnym kolorze i wyjątkowo dobrze pasuje pannie do użytej szminki👄.

Dwukolorowy, czerwono-czarny szal, zakończony kwiatuszkami, okrył nieco jej ramiona przed chłodem...

Kolorowa torba dodała witalności i energii całej stylizacji. 

Dziewczyna postanowiła pozować na tle wspaniałych zabytków, czyli romańskiej Rotundy św. Mikołaja z XI lub XII wieku oraz gotyckiej Wieży Piastowskiej.

 

 

 

Wzgórze Zamkowe zaczyna z wiosną nabierać kolorów, trawa się zieleni a drzewa pokrywają się białym kwieciem...

Uważam, że Andra jest śliczną dziewczyną. Oj, udała się producentowi, bez dwóch zdań. Lubię, kiedy pozuje, bo ma do tego wyjątkowy talent. 

Kochani, dziś pierwszy dzień wiosny i dzień wagarowicza! Przypomniała mi się młodość i fakt, że jako jedyna klasa I zwialiśmy z lekcji fizyki z samym Dyrektorem  LO, co wiązało się z ogromną odwagą!  Ponieśliśmy tego srogie konsekwencje i wyleczyło nas z wagarowania, ale...byliśmy wtedy na ustach całej szkoły... ech, te wspomnienia 😁😄

Życzę Wam dużo radości i oczywiście zdrówka!Ps. Nadmienię jedynie, że czerwona sukienka z szalem i majteczkami (dla lalki mtm curvy) oraz torba są do nabycia w moim sklepie Etsy, do odwiedzenia którego serdecznie Was zapraszam 😉😊

🛒🛒🛒


1 komentarz:

  1. Twój post był doskonały! Twoje teksty są jasne i przekonujące. Napisz więcej, proszę! Odwiedź naszą witrynę online, aby dowiedzieć się więcej o grze Aviator.

    OdpowiedzUsuń