sobota, 11 maja 2019

Z nutą zadumy ...

          Te zdjęcia powstały końcem marca. Była sobota pełna słońca, ale zimna jak diabli. Ogromnie chciałam już ubrać Karlę wiosennie, stąd tylko ciepły blezer i kozaki, jako uzupełnienie dość cienkiej jednak spódnicy. Ok, pod spódnicą miała ubrane ciepłe legginsy :)))

Tęskniliśmy od dawna za fajną, spokojną przechadzką nad Olzą. Po stronie polskiej trwał w tym czasie remont chodnika spacerowego nad rzeką (jak skończą to będzie świetnie), więc brnęliśmy miejscami po piachu i błocie!
Wynagrodzili nam to jednak nasi czescy sąsiedzi, bo już po ich stronie nadolziański spacer jest jedną, wielką przyjemnością :-)
 Napotkaliśmy po drodze ... makietę obozu niemieckiego Stalag VIII D Teschen.
Dopiero ona uświadomiła nam, że tereny były miejscem obozu jenieckiego,
o czym mało kto już dziś pamięta...
Zainteresowanych odsyłam TU.
Stałym miejscem naszych wędrówek nad Olzą są schody wiodące do rzeki...... które były okropnie zaśmiecone przez ludzi!
Puszki, śmieci, kapsle, pety i butelki po wódce i napojach... o zgrozo!😟

Żeby jednak zatrzeć nieprzyjemne wrażenie to umieszczę jeszcze jedno zdjęcie uroczej modelki :Pozdrawiam serdecznie Wszystkich tu zaglądających 😊😘18 komentarzy:

 1. Piękna dziewczyna, wspaniale pozuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale zdjęcia. Cudowna modelka

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne fotki z przepięknie ubraną panną <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie potrafią zapaprać nawet najczarowniejsze zakątki, niestety… Na szczęście na Twoich zdjęciach tego nie widać, królują na nich wiosenne krajobrazy i prześliczna Karla. Niesamowicie podoba mi się jej spódnica, choć oczywiście cała stylizacja jest fantastyczna :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przemycam czasami "smutne" rzeczy i tematy do moich postów, choć kiedyś zdecydowałam, że będę ich tutaj unikać. Coraz więcej spraw mnie rozczarowuje i zaskakuje, czasem też przeraża... szkoda, że w tym kierunku to postępuje...
   Dziękuję, Chiriann za odwiedziny i pozostawienie komentarza :-)
   Pozdrawiam serdecznie ♥

   Usuń
 5. Świetnie ubrana :) Uwielbiam ten mold :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna, piękna, piękna lalka, w przepięknym stroju! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała kreacja, przepiękna spódnica i sweterek. No i cud modelka 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna ta Twoja panna, a ubrana jest rewelacyjnie. Ta spódnica w połączeniu ze sweterkiem wygląda bosko.

  A ludzie... Czasem brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem nie da się uniknąć pewnych widoków i trudnych tematów ani udawać, że nie istnieją. To część nas, część historii. Karla cudna, a ubranie w wersji dla ludzi sama bym nosiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdy byłam dzieckiem nie mogłam się nadziwić, że jedno miasto może należeć do dwóch państw. Kreacja piękna, zwłaszcza spódnica, która tworzy piękny duet z białym sweterkiem :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Modelka jak i ciuszki wspaniałe. Na zdjęciach zimna nie widać, a temperatury maja, też odbiegają od przyjętych. Za to można zaprezentować uroczy sweterek. :) Od historii nie da się uciec i tak to już jest, że ona w większej części jest smutna. O smutnych sprawach nie należy zapominać, szkoda tylko, że nikt z nich nie chce wyciągać prawidłowych wniosków. To przecież ludzie sami tworzą historię i od nich zależy czy jest smutna czy wesoła. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. wspaniale ubierasz panienkę PLUS!

  OdpowiedzUsuń