Popełniłam nową sukienkę, taką typową na lato, ażurową, lekką i przewiewną.
Tym razem w kolorze écru, więc pośrednim między bielą i jasnym beżem.
Zarówno kolor jak i fason sprawiają, że wygląda lekko i zwiewnie. Wygląda i taka jest!
Modelka z burzą rudych włosów, kiedy miała ją na sobie stwierdziła, że czuje się w niej doskonale!
Podczas pracy nad tym strojem miałam kilka koncepcji, ale - jak to w życiu bywa najczęściej - wyszło zupełnie inaczej.
Ubranko powstało z "pierzastą", "chmurkową" spódnicą. Nie zaprasowałam jej, bo chciałam uzyskać dokładnie taki efekt.
.jpg)
Plecy są gołe.
Dół sukienki bardzo mocno rozszerzany. Z tyłu sięga połowy łydki, z przodu krótsza.
Pod sukienką krótka haleczka, połączona z sukienką.
Ubranie można łatwo założyć lalce. Przy zapinaniu guziczków można skorzystać z pomocy pęsety, ale nie jest to konieczne.
Sukienka była w ofercie mojego sklepu na Etsy, ale nim opublikowałam ten post została już kupiona, co mnie ogromnie ucieszyło! Ubranko już jest w drodze do nowej Właścicielki i mam nadzieję, że "na żywo" też się Jej spodoba 😊
Kochani, to wszystko na dziś. Serdecznie Was (i gorąco) pozdrawiam, bo temperatura sunie w górę jak szalona!
Dobrych, spokojnych dni Wam życzę i jak zwykle duuuużo zdrówka!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz